אייפק

ניקוי חסמים אנרגטיים וחרדות

אודות השיטה

אייפק היא גישת טיפול עוצמתית הפועלת על מערכת האנרגיה העדינה של הגוף מתוך מטרה לזהות ולנקות מחסומים אנרגטיים שעלולים להוות מקור חבוי להיווצרותן של בעיות פיזיות, רגשיות ו/או פסיכוסומאטיות.

Integrated Physical Emotional Clearing -IPEC

היא שיטת טיפול הוליסטית מופלאה. גישה טיפולית זו שילבה רעיונות וטכניקות מתחומים כגון: רפואה סינית, קינסיולוגיה יישומית, איורוודה, רפואה קבלית, פסיכולוגיה, דמיון מודרך, NAET , איזון צ'קרות, פרחי באך, ועוד – ליצירת שיטה מובנית שמטרתה ליצור ניקוי ושינוי דרך הרובד האנרגטי של תכנים ברמת הגוף, הלא-מודע ותת-המודע של המטופל.

בזכות השלוב החכם שנעשה בין השיטות יכול המטפל המנוסה לתת מענה רחב מאד לסימפטומים, סינדרומים, מחלות וקשיים באספקטים הפיזיים, הנפשיים ו/או הרוחניים המפריעים לאדם. שיטת אייפק מטפלת מהיסוד בבעיות כמו אלרגיות, רגישויות, בעיות חיסוניות, כאבים, קשיים רגשיים ועוד. לצורך האבחון משתמש המאבחן ב"מבחן השרירים", המבוסס על ההנחה שהגוף שלנו זוכר ויכול לספק את המידע הנחוץ, כל שעלינו לדעת הוא איך לקבל את המידע.

ברמה הרגשית – טיפול IPEC מאפשר שחרור יעיל מטראומות, אמונות מגבילות ומטענים רגשיים כגון: פחדים, כעסים, דימוי עצמי נמוך, חרדה, אשמה, בושה, הכחשה וכדומה. טיפול זה יעיל, לפיכך, גם במצבים של דיכאון, מתח נפשי, חרדה אקוטית או כרונית, פוביות, בעיות אכילה, התנהגות כפייתית, הפרעות קשב וריכוז, קשיי זיכרון ועוד.

הטיפול תורם גם להעלאת המודעות והערך העצמי וככל שמתקדמים ניתן להגיע ליכולת בחירה חופשית.

נבחרת המטפלים שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם

גיל וינר
[אימון]

טליה לב שלם
[אייפק]

חנן זנגר
[סו ג׳וק]

מגוון הטיפולים שלנו

נטורופתיה

אייפק

היא גישת טיפול עוצמתית הפועלת על מערכת האנרגיה העדינה של הגוף מתוך מטרה לזהות ולנקות מחסומים אנרגטיים.

סו גו׳ק

סו-ג'וק הינה תורות המרפא המתבססת על יכולתו של הגוף לרפא את עצמו דרך גירוי נקודות בכפות הידיים והרגליים.

רפלקסולוגיה

תא לחץ מתון

סביבה רווית חמצן בלחץ אטמוספרי מעט גבוה. חמצן נוסף שחודר עמוק לרקמות ומאפשר לגוף תנאים מיטביים להחלמה

נשמח לשמוע ממך

צור איתנו קשר

הכנס פרטים

× ? יש לכם שאלות
Skip to content