תא לחץ בלחץ מתון

טיפול שיקומי 100% טבעי

אודות הטיפול ויתרונותיו

תנו לגוף תנאים מיטביים להחלמה עצמית, אלטרנטיבה טבעית, לא פולשנית מאוד יעילה למגוון רחב של מצבים רפואיים והגוף ידע איך לטפל בעצמו.​

תא לחץ בלחץ מתון במרכז ההוליסטי

גוף האדם הינו צורת חיים המהווה יקום זעיר ומאוזן היטב. לגוף יש את כל מה שצריך על מנת לשמר את החיים שבו ולשרוד בטבע. כאשר הגוף יוצא מאיזון הזרימה של החמצן לכל איבריו יורדת ומשפיעה על תפקוד לקוי לרבות ירידה ביכולת השיקום העצמי.

נשימה של אוויר מועשר בחמצן, בסביבה בה הלחץ האטמוספרי גבוה במעט מהלחץ הרגיל גורם לחמצן להתמוסס לא רק לתאי הדם האדומים, אלא גם לפלזמה, לנוזל הלימפה ולנוזלי מערכת העצבים. מסיסות החמצן הנוסף בנוזלי הגוף מובילה לשפע חמצני, ומעצימה את יכולתו של הגוף לאזן את עצמו ולהביא לריפוי באופן טבעי.

באופן הזה, החמצן יכול להגיע לאזורים בהם זרימת הדם חסרה. העלייה ברמות החמצן בדם מסייעת לגופו של המטופל להתמודד עם זיהומים, לגדל כלי דם חדשים ומסייע לתהליכי החלמה להתרחש במהירות וביעילות רבה יותר.​

למי מיועד הטיפול

השימוש הרפואי בתאי לחץ גבוה עם 100% חמצן בבתי חולים נועד לטיפול במקרים קשים הדורשים מעורבות רפואית, בין היתר במגוון מחלות ופציעות. (אצלנו לחץ החמצן נמוך בהרבה)

הטיפולים בתאי הלחץ בבתי החולים מתייחסים למגוון מצבים רחב, החל מסכרת, אנרגיה נמוכה, מחלת ליים, שיתוק מוחין, פגיעות ראש, עייפות כרונית, פגיעות מוח, טרשת נפוצה, ALS, אנמיה, ריפוי פצעים וצלקות, טיפול לאחר שבץ מוחי, טיפול וריפוי לאחר ניתוח, שיפור תפקוד, אוטיזם, דמנציה, פציאליס ברגל סכרתית, ושאיפת עשן, הרעלת CO, לטיפול בנמקים, כוויות, מחלות לחץ דם ומחלות הרים חריפות, פיברומיאלגיה, תסמונות הקשורות לסטרס, תאונות צלילה ועוד.

מבט לחלק הפנימי
יעיל, בטוח וטבעי

במרכז תאי הלחץ במרכז ההוליסטי לאיזון גוף נפש בחיפה, תאים בלחץ של 1.4 בר.

השילוב של טיפולי סו ג'וק, רפלקסולוגיה ואיפק,
עם שהייה בתא הלחץ התבררה כיעילה מאוד לזירוז תהליכי החלמה הטיפול בתא לחץ בלחץ מתון ומועשר בחמצן מאפשר לגוף לשהות בסביבה בה הלחץ החלקי של החמצן גבוה מהסביבה היום יומית במשך כשעה. חנקן מומס מתפנה מהגוף, החמצן תופס את מקומו ונספג ברקמות, במוח ובמחזור הדם ומאפשר לתהליכי החלמה ובנייה מחדש להתרחש באופן עדין.

יעיל, בטוח וטבעי

טיפול משולב של רפואה הוליסטית עם שימוש בתא לחץ בלחץ מתון ומועשר בחמצן מקנה תוספת שיקומית טבעית ובטוחה לאפשרויות טיפול הוליסטי (טבעי/משלים) המוצעות לחולים כיום.
גילינו שהרבה תופעות ומיחושים שהמטופלים סבלו מהם נעלמו לאחר מספר טיפולים קצר בקליניקה ובתאי הלחץ.

המטופלים דווחו על הקלה ועל הרגשה של בריאות כללית לרבות חידוש הגמישות, אלסטיות של העור, ותחושה טובה של מרץ ותשוקה. מטופלים רבים חוזרים לטיפולים נוספים לשמירה על רמת האנרגיה הגבוהה ולמניעה.

טיפול סו ג׳וק
שילוב שני טיפולים הוליסטיים במקביל

על הטיפולים

ההשפעה הפיזיולוגית המיטבית של טיפול בתא הלחץ המתון מרגשת כבר מהטיפולים הראשונים. ישנן עדויות רבות לשיפור ברמת החמצון בדם ולשיפור במדדים של מערכת ההגנה של הגוף כבר מהמפגש הראשון.
בנוסף, ההשפעה האנטי - דלקתית מהירה אף היא וניכרת תוך מספר טיפולים. מחקרים רבים גם מדווחים על אפקט של שיכוך כאבים לאחר 5 עד 10 מפגשים וכן עליה ברמת הגמישות הכללית כמו כן, ישנן עדויות להיווצרות כלי דם חדשים (אנגיוגנזה) שיכולה להתרחש בין 10 ל -20. טיפולים
הטיפול בתא לחץ בלחץ מתון ומועשר בחמצן יעיל ביותר כשהוא מתבצע באופן יום-יומי למשך כשעה בשילוב טיפולים הוליסטים.

נבחרת המטפלים שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם

גיל וינר
[אימון]

טליה לב שלם
[אייפק]

חנן זנגר
[סו ג׳וק]

מגוון הטיפולים שלנו

נטורופתיה

אייפק

היא גישת טיפול עוצמתית הפועלת על מערכת האנרגיה העדינה של הגוף מתוך מטרה לזהות ולנקות מחסומים אנרגטיים.

סו גו׳ק

סו-ג'וק הינה תורות המרפא המתבססת על יכולתו של הגוף לרפא את עצמו דרך גירוי נקודות בכפות הידיים והרגליים.

רפלקסולוגיה

תא לחץ מתון

סביבה רווית חמצן בלחץ אטמוספרי מעט גבוה. חמצן נוסף שחודר עמוק לרקמות ומאפשר לגוף תנאים מיטביים להחלמה

צור איתנו קשר

הכנס פרטים

× ? יש לכם שאלות
Skip to content